ЗАПИС НА ПРОБНЕ ВІДВІДУВАННЯ
Просто залиште номер
ЗАПИС НА СПІВБЕСІДУ
Просто залиште номер
 
Команда
КОМАНДА
АЛІНА СІНГАЄВСЬКА
Персональний тренер, інструктор групових программ.Опит роботи в сфері фітнесу більше 3 років. Спеціалізується на функціональному тренінгу, петлях trx, стретчинге. Займалася гімнастикою і бодібілдінгом. Чемпіонка Грузії з бодібілдингу та фітнесу (1 місце).
ЕДВАРД МУГАНГА
Бронзовий призер чемпіонату Світу та Європи. Абсолютний чемпіон Києва. Сертифікований консультант з харчування. Досвід роботи: 6 років. Чинний спортсмен у складі національної збірної України з бодібілдингу. Майстер спорту України міжнародного класу.
ТУЛУБ ПОЛІНА
Cертифікований адепта Cycle, персональний тренер з сертифікатами ProFitschool і академії FBBI, iнструктор групових програм зi стретчингу, аеробiки, пiлатесу, степ аеробiки.
АННА ЛЕВКОВСЬКА
Сертифікований інструктор групових програм, фахівець в області дієтології. Основні напрямки - Pilates, функціональний тренінг, силові види групових програм, дитячий фітнес, що підтверджується відповідними сертифікатами. Спеціаліст-дієтолог, основним напрямком в роботі є допомога в зниженні ваги.
РОКСОЛАНА БІЛЕЦЬКА
Персональний тренер, інструктор групових програм. Працює в сфері фітнесу більш 14лет. Спеціалізується на тренуваннях силового та функціонального напряму, на петлях TRX, Zumba і стретчинге. Має сертифікати: "персональний тренер тренажерного залу-рівні 1,2,3.", "Тренер напрямки trx", "персональний функціональний тренер", "перша невідкладна допомога", "теоретична підготовка для проф.інструктора-анатомія, фізіологія, метаболізм" .
ДОВГАЛЮК АНДРІЙ
Довгалюк Андрій - персональний тренер, фахівець з фізичного розвитку. Освіта - НУФВСУ (фітнес і рекреація).
Досвід роботи 10 років.
АННА СЕРДЮК
Тренер тренажерного залу.
Школа фітнес-інструктора «Fitnesservice» Персональний тренер, складання програм харчування. «Реабілітаційний тренінг». Підготовка і проведення індивідуальних занять в залі;
Підготовка і проведення групових програм (силові тренування, степ-аеробіка, функціональний тренінг, силовий тренінг);
ДМИТРО ТАРАСЕНКО
Тренер тренажерного залу, TRX, функціональго тренінгу.
Працює в сфері фітнесу більше 7 років. Займався хортингом. Є МС силового екстриму (перетягування каната "Богатирські ігри"), триразовий чемпіон України з силового екстриму. Має досвід роботи тренера-реабілітолога.
Запрошуємо до співпраці!
Якщо ти енергійний, цілеспрямований, готовий розвиватись та постійно підвищувати свій професійний рівень, а також любиш спорт та готовий зв'язати своє життя з фітнесом - тоді тобі точно до нас!
Made on
Tilda